Wij zijn Video Huys

Video Huys is een productiebedrijf gevestigd in Hilversum. Wij creëren hoogwaardige video producties met de focus op events, commercials, korte documentaires en elke andere vormen van online video. We werken samen met jou aan unieke content voor jouw doel.

Maak kennis met de creators

Founder & Creative director

Mitchell van der Hoef

Email: mitchell@videohuys.nl
Phone: +31 (0)6 21 63 85 32
Camera operator & Editor

Brent Louwes

Email: brent@videohuys.nl
Telefoon: 035 631 2023
Media Professional

Sasha Folkertsma

Email: sasha@videohuys.nl
Telefoon: 035 631 2023
Producer

Sasho Pramatarov

Extern partner Pramatarov Media

Sasho from the company Pramatarov Media is a creative producer who often works for our productions. Producing and directing for some of the works we do.

Email: info@patramovich.nl or sasho@videohuys.nl
Telefoon: ‭+31 6 25 28 65 28‬

Production Assistant

Matthijs Schmidt

Email: matthijs@videohuys.nl
Telefoon: 035 631 2023
Communications

Oscar van der Kloos

Email: oscar@videohuys.nl
Telefoon: 035 631 2023

Het team in ACTIE!

MET TROTS WERKEN WE ONDER ANDERE VOOR

Ready To Start A Project?

Let's Get In Touch.

Meer weten over de mogelijkheden en kosten?
Mail ons of bel direct +31 (0)356312023